Milí pacienti,

máme za sebou 2 dny provozu v „nouzovém“ režimu. Chci vám poděkovat, že dodržujete naše doporučení. I přes vyjádření v médiích NEMÁME dostatek ochranných pomůcek (respirátorů, dezinfekce). Po každém pacientovi musíme vše vydezinfikovat a proto v ordinaci opravdu můžeme vyšetřovat jen pacienty, kteří to potřebují nezbytně. 

Práce bez ochranných pomůcek (respirátor, brýle, rukavice) není možná. Budeme se snažit vydržet co nejdéle. Pokud bychom onemocněly nebo skončily v karanténě, nemůžeme vám pomoci ani tak jako dosud – zasíláním receptů elektronicky, vystavováním neschopenek a zejména konzultacemi. Vzhledem k situaci mějte pochopení, když se vám nepodaří dovolat ihned, telefonní linka je přetížená.  Kdo má tu možnost, preferujte žádost o vystavení receptu mailem, totéž konzultace – stačí stručně popsat potíže, buď na email odpovíme nebo vám ve volné chvíli zavoláme. 

Buďte ohleduplní a zodpovědní k sobě i vašemu okolí a NOSTE ROUŠKY! Nemáte-li jednorázové, můžete vyrobit látkové nebo alespoň překrýt ústa a nos šátkem. Starším lidem se doporučuje nevycházet.

ČASTO SI MYJTE RUCE.

Děkuji moc paní doktorce Kovářové a sestřičce Piskorové.
Přeji pevné zdraví i nervy.

Martina Vojtová