Objednávka

Neakutní vyšetření:  Na veškerá vyšetření se prosím předem objednejte, včetně akutních potíží. V objednávce je nutné uvést datum, požadovanou hodinu. Potvrzení Vašeho termínu či návrh alternativy obdržíte emailem do 24hodin.

Recept: U objednávky receptu je vždy nutné uvést název léku, sílu, dávkování a počet balení (např. Helicid 20 mg 90 tablet, 1-0-0, 1 balení). Po kontrole údajů bude do druhého pracovního dne připraven recept, který si můžete bez čekání vyzvednout během ordinační doby u zdravotní sestry. Doba, na kterou lze max. předepsat léky, je 3 měsíce. Platnost receptu: běžné léky – 14 kalendářních dnů, antibiotika – 5 dnů.

Pro zaslání eReceptu emailem je nutná osobní návštěva ordinace z důvodu zadání Vašeho emailu do systému. Pokud si požádáte o eRecept přes níže uvedený formulář a v našem systému nebude Váš email uveden, nemůžeme Vám vyhovět. Více informací o eReceptu.

Výpis z dokumentace: vystavíme do 7 dnů od objednávky. Upozorňujeme, že výkon je zpoplatněn dle ceníku.

Upozorňujeme, že neposkytujeme emailové konzultace zdravotního stavu.

  Kontaktní údaje:

  Údaje označené * jsou povinné.

  Mám zájem o:

  Neakutní vyšetřeníReceptVýpis z dokumentace

  Zpráva pro nás:

  Jsem si plně vědom a souhlasím s tím, že veškeré informace zadané do toho formuláře budou zaslány do ordinace pomocí e-mailu a že nejde o porušení mlčenlivosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů.

  Bez souhlasu není možné formulář odeslat.